Ko Samui, Ko Tao, Phi-Phi, Bangkok, Saigon, Mekong

Program

1. den - odlet z Vídně
let společností Eva air do Bangkoku
2. den - Ko Samui
ráno přílet do Bangkoku, přelet na ostrov Ko Samui, transfer do rezidence. Předpokládaný check in na RCR v 9.00 ráno. Volný den, večer welcome drink na baru.
3. den - individuální program
dle dohody večer BBQ na pláži
4. den - individuální program
dle dohody, k dispozici minibusy
5. den - přejezd hor v jeepech
návštěva zahrad, oběd ve vyhlídkové restauraci ,večer BBQ v rezidenci na Monkey baru.
6. den - potápěčský výlet
v oblasti Koh Tao, šnorchlování, oběd
(druhý až šestý den pro zájemce lze zorganizovat výlet na národní park Khao Sok - 3 dny, popřípadě golf, výlety na moře, atd.)
7. den - ostrov Phi-Phi
ráno check out z rezidence, transfer na letiště, přelet na ostrov Phuket, odtud transfer lodí na ostrovy Phi Phi v Andamanském moři, check in v přímořském hotelu ****, volný program - koupání, výlet na okolní pláže, dle zájmu plavba kolem ostrova, prohlídka ostrova.
8. den - výlet na okolní ostrovy
návštěva slavné pláže, kde se natáčel film Pláž, prohlídka skalních útesů, oběd. Odpoledne šnorchlování na ostrově Bamboo, nejkrásnější šnorchlování, úžasný mořský život. Možnost potápění s profesionálním potápěčem.
9. den - návštěva ostrova Jamese Bonda
návštěva plovoucí vesnice, kde žijí mořští cikáni, koupání. V tomto dnu je možno na individuální přání zajistit celodenní výlet s česky mluvícím profi potápěčem na krásné mořské lokality.
10. den - Bangkok
ráno check out z hotelu, transfer na Phuket, přelet do Bangkoku. Ubytování dle výběru, navrhujeme Baiyoke sky, Mariott, program dle požadavků, noční individuální návštěva chrámů - dle zájmu, nákupy, atd.
11. den - národní park Khao Yai
ráno check out z hotelu. Odjezd do národního parku Khao Yai, který je považován za jeden z nejcennějších přírodních celků Asie. Žijí zde divocí tygři, sloni a celá řada dalších velkých zvířat. Oběd. Procházka džunglí a seznámení s biotopy, možnost spatření gibonů, langurů, makaků, spárkaté zvěře. Návštěva vodopádu Kong Kaeo. Navečer návštěva pozorovatelny se šancí spatření divokých slonů či dokonce tygra. Večeře a nocleh.
12. den - Saigon
ráno check out, transfer do Bangkoku na letiště. Velká zavazadla je možné nechat v autobuse, při závěrečném přeletu do Vídně, budou dopravena na letiště, nebo do hotelu dle dohody. Přelet do Saigonu ve Vietnamu, transfer do hotelu ****, odpolední okružní prohlídka města, návštěva trhů, museum války.
13. den - delta Mekongu
transfer na deltu Mekongu, cestou zastávka na tradiční vietnamskou kávu, oběd. Odpoledne se na domorodém člunu projedeme kanály řeky, navštívíme ostrovy, výrobnu cukrovinek , typickou čajovnu s ukázkou místní domorodé hudby, možnost nákupu suvenýrů z krokodýla. Ubytování v **** hotelu.
14. den - Saigon
ráno návštěva plovoucích trhů, nákup čerstvého ovoce, výlet na kolech nebo rikšou na domorodé vesničky, zapadlé mezi banánovníky a džunglí. Výlet na kole je absolutně nenáročný. To jsou místa, kam turisté nikdy nechodí..nutno vidět. Odpoledne návrat do Saigonu, večerní prohlídka místních bulvárů z dob francouzké kolonie.
15. den - tunely Cu-Chi
výlet na tunely, kde za dob americko-vietnamské války zuřily mohutné boje, oběd, transfer do hotelu, check out, transfer na letiště, přelet do Bangkoku, popřípadě na severní Vietnam - Hanoj - výlet na 3 dny.

Při přeletu do Bangkoku je možno pokračovat v Thajsku, nebo návrat do Vídně.