Golf Hanoj

Golf Hanoi

Typ výletu: privátní, golf
Délka: 5 dní, 4 noci
Provozní doba: 7 dní/týden
Počet kol: 2 kola o 18 jamkách
Aktivity: golf, prohlídky památek
Výlet navržen pro: začátečníky, soutěže, teamy, společnosti, pokročilé, skupiny, jednotlivce

Možnost prodloužení výletu na vyžádání.

Tento výlet nabídne 4 nej golfová hřiště v severním Vietnamu. Situováno na severozápadě a jihovýchodě od Hanoje. Jednodenní výlet do Halong Bay se stane tím nezapomenutelným.

Den 1. příjezd do Hanoje
Setkání s průvodcem hned po příletu na letišti Noi Bai. Transfer do hotelu, check-in. Krátká prohlídka pamětihodností města (pod podmínkou příletu ráno nebo odpoledne). Zbytek dne vlastní program, odpočinek.
Den 2. King's Island Golf Resort 5* (snídaně/-/-)
Začátek dne bude stráven ve výše uvedeném resortu, vzdáleném 50 km od Hanoje, po golfu transfer zpět do města. Po zbytek dne volný program, možnosti využití bazénu, masáží přímo v hotelu.
Den 3. Phoenix nebo Chi Linh Golf & CC (snídaně/-/-)
Po snídani transfer do Hoa Binh, 60 km od Hanoje. Začátek dne golfem v Phoenix Golf Resortu, největší golfový resort v severní provincii s celkem 54 jamkami, otevřený od 30.11.2006. Odpoledne krátká vyjížďka a návštěva hydroelektrárny v Hoa Binh. Poté zpět do Hanoje.
Den 4. Hanoj - Halong Bay (snídaně/oběd/-)
Celodenní výlet do zálivu Halong - populární destinace. Odjezd ráno do krás vietnamského venkova. Přestup na loď 5ti hodinová okružka zálivem plným pláží, jeskyň, krasů a čiré vody. Transfer zpět do hotelu v Hanoji + aktivity: denní výlet záliv Halong & projížďky
Den 5. (snídaně/-/-)
Návštěva Ho Chi Minh Musea, One Pillar Pagoda, budova literatury (postavená v 11. století), Hanojské muzeum. Procházka po starých čtvrtích Hanoje, nákupy, možnost hodinové projížďky na kole. Transfer do hotelu a dle odletu na letiště.

Cena programu obsahuje:

  • ubytování
  • privátní klimatizované transfery
  • greeny a poplatky za nosiče golfových holí v programu
  • anglický průvodce
  • stravu specifikovanou k programu
  • vstupné na památky