Koh Samui - Bangkok - Saigon - delta Mekongu

Program

Na této stránce uvádíme sestavené možnosti programů kombinace Thajsko - Vietnam

Koh Samui - Bangkok - Saigon - delta Mekongu

1. den - přílet do Bangkoku
dle Vašich letenek, asi po hodině transfer letecky na ostov Koh Samui (hodina letu), transfer autem do české Royal Cottage Residence, ubytování , volný program po zbytek dne. Večer welcome drink zdarma na hotelovém baru.
2. den - celodenní privátní výlet po ostrově s českým průvodcem
Uvidíte to nejhezčí z celého ostrova, ochutnáte thajské typické jídla, navštívíte sloní treking to vše z korby našeho auta, koupání relax.
3. den - 8. den - volný program
s možností dalších výletů na přání.
9. den - Bangkok
ráno check out, transfer na letiště a přelet společností Bangkok air do Bangkoku. Zde Vás česky uvítá náš delegát a společně uděláme privátní výlet po celém Bangkoku, ukážeme Vám to nejlepší z chrámů a života místních lidí. Ubytování ve výborném hotelu Baiyoke sky ( 85 pater ), luxusní bufetová večeře v horních patrech. Večer možnost navštívit další lákadla nočního velkoměsta.
10. den - Saigon
snídaně, transfer na letiště, odlet do vietnamského Saigonu. Po příletu a vyřízení formalit na letišti Vás náš delegát dopraví do výborného hotelu ( kategorie ****) v centru města, krátká ukázka města se seznámením s místním životem, volný program po zbytek dne.
11. den - tunely Cu-Chi
po snídani transfer do tunelů Cu - Chi, kde uvidíte neuvěřitelně propracovaný systém chodeb a tunelů bojovníků Vietkongu proti Američanům. Chodby mají 250 km a žilo v nich 10 000 bojovníků. Odpoledne transfer do Saigonu, okružní prohlídka města.
12. den - delta Mekongu
po snídani check out z hotelu a transfer na deltu řeky Mekong, které zabírá dvě třetiny naší republiky. Plavba po kanálech, návštěva ostrovů, domorodé výrobny cukrovinek, ochutnávka čajů a místních specialit. Transfer do vybraného hotelu.
13. den - Mekong
ráno velmi brzo transfer na řeku, návštěva plovoucích trhů, Mekongu, zastávka na místní speciální kávu, transfer do hotelu check out a návrat do Saigonu, ubytování v původním hotelu.
14. den - odlet
po snídani transfer na letiště, přelet do Bangkoku. Zde je možné pokračovat v libovolném programu, nebo návrat do ČR.