Hanoj - Halong - Cat Ba - Tuan Chau - Hue - Hoian - Da Nang - Hanoj

Program:

1. den - přílet Hanoj
Přivítání průvodcem na letišti Noi Bai, transfer do hotelu. Prohlídka Hanoje: chrám literatury Quoc Tu Giam - první universita Vietnamu, náměstí Ba Dinh, Uncle mu, pillar pagoda, Ho Tay, Tran Quoc Pagoca, Odpoledne show s vodními loutkami. Noc v Hanoji.
2. den - Hanoj, Halong, Cat Ba (snídaně/oběd/-)
Po snídani transfer do Ha Long, což bylo v roce 1994 zařazeno do světového dědictví UNESCO. Check-in na loď. Prohlídka krajiny v Ha Long, jeskyně Thien Cung, plavání u pláže ostrova Titop. K obědu jsou podávány mořské plody. Transfer do Cat Ba. Noc v Cat Ba.
3. den - Cat Ba (snídaně/-/-)
Po snídani návštěva národního parku Cat Ba, kde mohou návštěvníci spatřit staleté vzácné stromy v podzemí, návštěva jeskyní Trung Trang, místo tzv. válečné medicíny. Odpoledne odpočinek, plavání, možnost tance v místních klubech "Song Xanh". Noc v Cat Ba.
4. den - Cat Ba, Tuan Chau (snídaně/oběd/- )
Po snídani návštěva Lan Ha Bay, ostrov, kde žije více než 50 druhů opic, zpět na lodi do Ha Long. K obědu jsou podávány mořské plody. Příjezd do Ha Long check-in v hotelu, pokračování na ostrov Tuan Chau. Noc v Ha Long.
5. den - Tuan Chau, Hanoj (snídaně/oběd/-)
Po snídani okružka kolem města Ha Long, návštěva komerčních center, nákupy. Po obědě na ostrově Tuan Chau si můžete užít vodní show s delfíny, velrybami, tuleni a lachtany. Transfer do Hanoje. Check in v hotelu. Noc v Hanoji.
6. den - Hanoj, Hue (snídaně/-/-)
Po snídani transfer na letiště, let do Hue. Uvítání průvodcem na letišti a transfer do hotelu. Poté návštěva Dai Noi, hrobky Tu Duc a Khai Dinh. Noc v Hue.
7. den - Hue, Hoian (snídaně/-/-)
Po snídani transfer lodí na řeku Huong, návštěva pagody Thien Mu, prohlídka vesnice, kde byly domy stavěny v dávných stoletích. Poté transfer do města Hoi An, po zbytek dne volný program. Noc v Hoi An.
8. den - Hoian (snídaně/-/-)
Po snídani návštěva starého města Hoi An: japonský most, čínský chrám, prastaré domy, místní trhy. Po zbytek dne volný program. Noc v Hoi An.
9. den - Hoi An, Da Nang (snídaně/-/-)
Po snídni volný program. Check out. Transfer do Da Nang. Check-in v hotelu. Noc v Da Nang.
10.-15. den - Da Nang, centrální město (snídaně/-/-)
Volný program
16. den - Da Nang, Hanoi (snídaně/-/-)
Po snídaní transfer na letiště, přelet do Hanoje. Na letišti bude čekat průvodce, transfer do hotelu. Check-in. Poté návštěva vesnice Ha Dong, vyhlášené hedvábím, zde budou mít klienti možnost poznat obyvatele, kteří se živí výrobou hedvábných produktů, možnost koupě. Další bude prohlídka místa Le Mat. Tato vesnice zásobuje hadím masem restaurace v celém Vietnamu. Návrat do Hanoje. Volný program, nákupy. Noc v Hanoji.
17. den - Hanoj, odlet (snídaně/-/-)
Po snídani odveze průvodce klienty na letiště.

Cena programu obsahuje:

  • ubytování 3*
  • veškeré klimatizované transfery uvedeného programu
  • loď ( Halong a Cat Ba)
  • anglicky mluvící průvodce
  • vstupy
  • jídla dle programu
  • víza Vietnam