Vietnam - Kambodža

Program:

1. den - přílet Hanoj
Přivítání průvodcem na letišti Noi Bai, transfer do hotelu. Prohlídka Hanoje: chrám literatury Quoc Tu Giam - první univerzita Vietnamu, náměstí Ba Dinh, Uncle mu, pillar pagoda, Ho Tay, Tran Quoc Pagoca, Odpoledne show s vodními loutkami. Noc v Hanoji.
2. den - Hanoj, Ha Long, Hanoj (snídaně/oběd/-)
Po snídani transfer do zálivu HaLong , což bylo v roce 1994 zařazeno do světového dědictví UNESCO. Check-in na loď. Prohlídka krajiny v Ha Long, jeskyně Thien Cung, plavání.. K obědu jsou podávány mořské plody. Transfer do Hanoje. Noc v Hanoji.
3. den - Hanoj, Hue (snídaně/-/-)
Po snídani transfer na letiště, let do Hue. Na letišti přivítání průvodcem a odvoz do hotelu. Poté návštěva Dai Noi, hrobka Tu Duc a Khai Dinh. Noc v Hue.
4. den - Hue, Hoi An (snídaně/-/-)
Po snídani transfer lodí na řeku Huong, návštěva pagody Thien Mu, prohlídka vesnice, kde byly domy stavěny v dávných stoletích. Poté transfer do města Hoi An, po zbytek dne volný program. Noc v Hoi An.
5. den - Hoi An (snídaně/-/-)
Po snídani návštěva starého města Hoi An: japonský most, čínský chrám, prastaré domy, Hoi An market. Po zbytek dne volný program. Noc v Hoi An.
6. den - Hoi An, Danang, Saigon (snídaně/-/-)
Po snídani transfer na letiště Da Nang a přelet do Saigonu. Průvodce přivítá hosty a odveze je do hotelu. Poté návštěva města: stará pošta, kostel Duc Ba, Palác nezávislosti, Cho Lon, továrna laků a nákupy na tržnici Ben Thanh. Noc v Saigonu.
7. den - Saigon, Mekong Delta, Saigon (snídaně/oběd/-)
Po snídani transfer k deltě Mekongu, tato řeka teče skrz 6 zemí Asie. Projížďka lodí kolem ostrovů, návštěva zahrad a manufaktury. Oběd na ostrově. Hosté mohou sledovat život farmářů na venkově Vietnamu. Poté návštěva pagody Vinh Trang, hadí farmy a plovoucíh trhů. Návrat do Saigonu. Noc v Saigonu.
8. den - Saigon, Siem Riep (snídaně/-/-)
Po snídani transfer na letiště, odlet do Siam Reap (Kambodža). Průvodce odveze hosty do hotelu, check-in, poté návštěva Angkor Wat - známé chrámy, postavené v době velkého Kho Me, poté byly zapomenuty a lidstvem znovu objeveny před 150 lety. Lehká túra do hor Phnom Bakheng k západu slunce.
9. den - Siem Riep (snídaně/-/-)
Po snídani návštěva jižní brány chrámu Angkor Thom, chrámu Bai, Bapkhuon, slonní terasy, královské terasy a královského paláce.
10. den - Siem Riep, Saigon, Phan Thiet (snídaně/-/-)
Po snídani návštěva chrámu Ta Phom, kořeny prastarého stromu obklopují celý tento chrám. Návštěva dalších chrámů jako je Ta Keo, Sai Chau, Tevo Skin, Nhon Ma Tham, Ko Brazilian a Srang Sra. Transfer na letiště, přelet do Saigonu. Po příletu transfer do Phan Thiet. Check-in v hotelu. Volný program. Noc v Phan Thiet.
11.-15. den - Phan Thiet (snídaně/-/-)
Volný program v Phan Thiet.
16. den - Phan Thiet, Saigon (snídaně/-/-)
Po snídani vyzvednutí hostů v hotelu a transfer do Saigonu. Check-in v hotelu. Volný program po zbytek dne. Noc v Saigonu.
17. den - Saigon odlet (snídaně/-/-)
Po snídani odvoz na letiště, přelet do Evropy.

Cena programu obsahuje:

 • ubytování 3*
 • veškeré transfery uvedeného programu, klimatizováno
 • loď ( Halong, Hue, delta Mekongu)
 • anglicky mluvící průvodce
 • vstupy
 • jídla dle programu (snídaně a 2 obědy)
 • víza Vietnam, Kambodža
 • pitná voda

Cena programu neobsahuje:

 • osobní poplatky
 • pojištění
 • mezinárodní lety
 • vnitřní lety